Transmisje na żywo

                  Streaming video

           TRANSMISJA NA ŻYWO

Dzięki tej usłudze możliwe jest przekazanie na żywo obrazu i dźwięku doskonałej jakości, w dowolne miejsce na świecie poprzez internet.

Zastosowanie zaawansowanych technologii zabezpieczeń umożliwia skierowanie strumienia dźwięku i wideo zarówno do otwartego grona odbiorców, jak również zaszyfrowanie go i udostępnienie tylko autoryzowanym odbiorcom. Każdy przesyłany strumień obrazu i dźwięku może zostać zapamiętany, a następnie przetworzony zgodnie z wymaganiami klienta i udostępniony w trybie wideo na żądanie.

Nasza firma skupia się przede wszystkim na obsłudze konferencji, seminariów i szkoleń. Przygotowaliśmy kompleksową obsługę tego typu wydarzeń. Tym niemniej nasz system jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem może zostać wykorzystany do obsługi dowolnej transmisji, jak na przykład przekaz wideo z koncertów, wystaw sztuki, czy spotkań firmowych.

Konferencja, wykład, event, koncert – dowolne wydarzenie możemy zrealizować i wyemitować w Internecie na dowolnie wybranej stronie internetowej. Koszt zależy od stopnia skomplikowania realizacji – ilości kamer, kranu kamerowego a także od ilości uczestników, których chciałbyś obsłużyć. Możemy zapewnić łącza nawet dla kilkunasty tysięcy widzów online.

                                              NASZE ZREALIZOWANE TRANSMISJE NA ŻYWO 

DEBATA OKSFORDZKA
DEBATA POD NAZWĄ: KRESY- HISTORIA, TOŻSAMOŚĆ I PAMIĘĆ.
Sala BHP Stoczni Gdańskiej
OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA "POLSKA DLA RODZINY" - PRZEMÓWIENIE PANI PREZYDENTOWEJ

Na inne nasze konferencje transmitowane na żywo zapraszamy na kanał YouTube „sfmirator”